volejte: 777 999 299

Vaši stavbu výhodněji
postavíme SPOLLU

Projekt komplexní pomoci stavebníkům i dodavatelům staveb rodinných domů a rekonstrukcí.

Karta spollu

Partneři propojení v systému 
SPOLLU-CRM

Počet staveb rodinných domů a rekonstrukcí v databance SPOLLU-DATA: 3 376

Výhody pro dodavatele

Využívání databanky  SPOLLU-DATA
S nabídkou služeb nebo částí stavby Partnerů jsou oslovováni všichni stavebníci databanky staveb rodinných domů a rekonstrukcí SPOLLU-DATA. Vzhledem k nepřetržité registraci nových staveb do databanky se jedná o kontinuální oslovování stále nových a nových stavebníků (více zde).

Využívání obchodního a komunikačního systému  SPOLLU-CRM
Partneři využívají bližší informace o stavbě, o stavebníkovi a mají přístup ke kontaktům na jiné dodavatele (Partnery) dané stavby. Ke každé stavbě je možné nahrát kopie projektové dokumentace a tím je projekt k dispozici všem Partnerům kdykoli a odkudkoli přes webové rozhraní. Systém SPOLLU-CRM zároveň umožňuje obchodníkům Partnerů zadávat jednotlivé Aktivity (hovory, poznámky nebo úkoly) v rámci Příležitosti a tím se systém stává jakousi „osobní asistentkou" obchodníka (více zde).

Provize z doporučených staveb - program  SPOLLU-RECOMMENDING
Systém SPOLLU-CRM obsahuje speciální subsystém SPOLLU-RECOMMENDINGKaždý (tedy i Partner) se může stát tzv. Recommending partnerem SPOLLU. Může sám registrovat nové stavby do systému. Ty jsou prověřeny a přidány do databanky SPOLLU-DATARecommending partner získává provize ze všech realizovaných a proplacených Příležitostí (zájmů) jím doporučeného stavebníka (stavby).

Recommending systém je zajímavým prostředkem výdělku (pasivního příjmu). Přidávání dalších staveb a kontaktů na stavebníky je ku prospěchu všem Partnerům. Čím více je staveb v databance SPOLLU-DATA, tím více Příležitostí pro všechny Partnery projekt generuje (více zde).

Reklama Partnera
Prostřednictvím aktivní práce obchodníků SPOLLU jsou desítky stavebníků denně informovány o možnostech dodávek služeb nebo částí stavby Partnerů.

Partneři jsou součástí prezentace stránek www.StavebniPartner.cz, kde mají umístěné logo a další informace a také stránek www.spollu.cz.

Speciální kampaně Partnerů
Partnerům nabízíme kapacitu obchodního centra SPOLLU a kontaktů z databanky SPOLLU-DATA pro své speciální kampaně na konkrétní zajímavé nebo výjimečné nabídky.


V případě Vašeho zájmu stát se Partnerem projektu SPOLLU - STAVEBNÍ PARTNER
nás, prosím, kontaktujte (zde).