volejte: 777 999 299

Vaši stavbu výhodněji
postavíme SPOLLU

Projekt komplexní pomoci stavebníkům i dodavatelům staveb rodinných domů a rekonstrukcí.

Karta spollu

Partneři propojení v systému 
SPOLLU-CRM

Počet staveb rodinných domů a rekonstrukcí v databance SPOLLU-DATA: 3 376

Spollupráce

Recommending program
Součástí projektu SPOLLU – STAVEBNÍ PARTNER je provizní subsystém SPOLLU-RECOMMENDING.

Jedná se o provizní prvek, který poskytuje odměnu komukoli, kdo již vlastní KARTU SPOLLU (více zde) a doporučí do projektu SPOLLU – STAVEBNÍ PARTNER nového stavebníka a jeho stavbu nebo alespoň jeden jeho zájem (obchodní případ). Podmínkou je, že stavebník ještě nesmí být registrován v systému SPOLLU-CRM - tj. nesmí vlastnit KARTU SPOLLU

 

Získávejte bez práce provizní "dividendy" z obchodů Vámi doporučených klientů.


Odměna 
Vámi doporučený stavebník je na stálo spojen s Vaší osobou (firmou) v systému SPOLLU-CRM. Tzn. ze všech (!!!) obchodních případů mezi daným stavebníkem a dodavateli budete získávat provizi. Výše provize se liší podle konkrétních obchodních případů. Vzhledem k tomu, že systém pracuje s velmi malými provizemi od Partnerů, je provize v řádech desetin procent z obchodů. I tak se ale jedná o desítky a stovky korun z každého obchodu a během roku může jít o docela zajímavou částku.

Jak na to
K získávání Recommending provize stačí velmi málo – do jednoduchého dotazníku (zde) zadáte základní informace o stavebníkovi a jeho zájmu a připojíte Váš kód KARTY SPOLLU. Klient je tak na stálo spojen s Vaší firmou nebo osobou v systému SPOLLU-CRM.

Doporučeného stavebníka kontaktuje pracovník SPOLLU a dozví se bližší informace. Ověříme jeho totožnost a vazbu na Recommending partnera a registrujeme jej do systému SPOLLU-CRM.

Jediné, co musíte pro získávání provizí udělat, je kliknout na registrační formulář, zadat stavebníka a do kolonky Recommending kód napsat číslo pod čárovým kódem, které vidíte na své KARTĚ SPOLLU.

Příklad
Jirka doporučí Pavlovi, že by si mohl okna výhodněji pořídit od Partnera SPOLLU. Jirka přes formulář na našich stránkách (zde) zadá zájem Pavla, kontakt na něj a napíše do kolonky svůj Recommending kód = číslo pod čárovým kódem na své KARTĚ SPOLLU. A to je všechno.
S Pavlem se spojí obchodní manažer SPOLLU, projde s ním jeho zájmy a registruje jej do systému SPOLLU-CRM. Pavlovi zasíláme KARTU SPOLLU, kterou se prokáže u Partnerů SPOLLU a využije tak výhodnějších cen a dalších výhod. A ze všech těchto obchodů dostane Jirka provizi, protože si ji zaslouží.