volejte: 777 999 299

Vaši stavbu výhodněji
postavíme SPOLLU

Projekt komplexní pomoci stavebníkům i dodavatelům staveb rodinných domů a rekonstrukcí.

Karta spollu

Partneři propojení v systému 
SPOLLU-CRM

Počet staveb rodinných domů a rekonstrukcí v databance SPOLLU-DATA: 3 376

SPOLLU-CRM

Obchodní a komunikační systém
SPOLLU-CRM je unikátním řešením vedení a sledování obchodních případů, díky kterému je vůbec možné tak složitý projekt realizovat. Spojuje všechny nejmodernější softwarové, technické a technologické prvky. Základním kamenem je Sugar CRM, které je jedno z nejlepších a nejrozšířenějších řešení CRM na světě.

Vzájemným propojením jednotlivých obchodních prvků a doprogramování několika subsystémů vzniklo řešení, ve kterém je možné generovat a zároveň sledovat desítky tisíc kontaktů, obchodních případů (Příležitostí), Aktivit a dalších informací a dat.
Pro klienty i Partnery jsou vytvořena prostředí dostupná on-line na internetu pro PC nebo pro mobilní zařízení.
Obchodní specialisté Partnerů mohou kdykoli a kdekoli sledovat obchodní případy a vést si schůzky, hovory nebo mohou přímo ze systému SPOLLU-CRM telefonovat na uvedené kontakty nebo posílat e-maily. Každý den tak mají obchodníci Partnerů přehled, co je třeba udělat, komu zavolat apod.

Recommending program
SPOLLU-RECOMMENDING - subsytém, který poskytuje komukoli, kdo se zaregistruje jako Recommending partner, příležitost výnosu (provize) ze všech zájmů (Příležitostí) různých obchodních případů určité osoby nebo firmy, kterou do systému Recommending partner doporučí.

K získávání Recommending provize stačí velmi málo – registrovat do systému NOVÝ kontakt (firmu, společnost nebo soukromou osobu) a zájem o alespoň jeden obchodní produkt tohoto kontaktu, který je v systému nabízen. Ke kontaktu je automaticky připojen speciální kód Recommending partnera a každý následný dokončený a zaplacený obchodní případ v systému SPOLLU-CRM přináší Recommending partnerovi provizi (více zde).

Rozpadová tabulka výnosu (RTV)
SPOLLU-RTV - subsystém, který zajišťuje v systému SPOLLU-CRM nastavení pevného, jednoznačného a automatického rozdělování výnosů z jednotlivých obchodních případů (Příležitostí), které jsou uzavřeny jako úspěšné – tzn. jsou na straně Partnerů dotaženy do Zakázek a jsou Partnerovi stavebníky zaplaceny. Jde o základní prvek systému, který umožňuje jakékoli společnosti vytvořit si z kohokoli svého spokojeného „prodejce".

Je nositelem možnosti využití obchodního nadání jednotlivců nebo firem, aniž by museli být zaměstnaní v dané obchodní společnosti.

 

Obchodní a komunikační systém SPOLLU-CRM byl vyvinut ve spolupráci se společností ACMARK s.r.o. (www.acmark.cz). Struktura SPOLLU-CRM

 Struktura SPOLLU-CRM