volejte: 777 999 299

Vaši stavbu výhodněji
postavíme SPOLLU

Projekt komplexní pomoci stavebníkům i dodavatelům staveb rodinných domů a rekonstrukcí.

Karta spollu

Partneři propojení v systému 
SPOLLU-CRM

Počet staveb rodinných domů a rekonstrukcí v databance SPOLLU-DATA: 3 376

O nás

Orientace na drobné investory
Projekt SPOLLU – STAVEBNÍ PARTNER je projektem, který provozuje společnost SPOLLU Group a.s. Je postaven na využití unikátního obchodního a komunikačního systému SPOLLU-CRM, který byl vyvíjen více než čtyři roky.

Myšlenkou projektu je vytvoření koordinačního centra, které by pomohlo stavebníkům rodinných domů a rekonstrukcí v napojování na vybrané solidní a spolehlivé dodavatele a s cílem uspořit stavebníkům finance, čas a především nervy.

Desítky let je oblast staveb rodinných domů a rekonstrukcí opomíjeným trhem. Satvební firmy i dodavatelé se svou obchodní činností soustředili především na velké stavby. A to i v době, kdy již bylo naprosto evidentní, že musí dojít k nasycení trhu obrovskou výstavbou bytových domů a komplexů a že orientace stavebních firem a dodavatelů na developery nemůže mít dlouhého trvání.

Propad stavebního trhu byl opravdu veliký a nejvíce byl postižen právě trh výstavby bytových domů a komplexů. Pro představu - v roce 2007 bylo zahájeno 15.283 bytů, v roce 2010 to již bylo 5.798 bytů a v roce 2012 pouhých 4.022 bytů. Naproti tomu, u zahájených bytů v rodinných domech se sice jednalo také o pokles, ale čísla nejsou tak dramatická: 20.990, 16.611 a 14.399. Je vidět, že tento opomíjený trh je stabilnější, zájem obyvatel o stavbu rodinných domů nebo rekonstrukcí např. starších objektů je stálý a proto je i odbyt pro tento trh stabilnější.

Stavebníci rodinných domů jsou dlouhé roky opomíjenou skupinou klientů, kteří jsou de facto odkázáni pouze na sebe sama. Jakmile se rozhodnou pro stavbu domu nebo rekonstrukci, pak jsou přinuceni nastudovat si a zařídit vlastně všechny kroky od realitní činnosti (koupě stavební parcely), projekční činnosti (projekt domu), inženýringu (podání na stavební úřad), přes stavební materiály, profese, stavení práce, normy atd.

Organizace tolika staveb je možná, ale bylo potřeba nejprve vytvořit robustní a vysoce sofistikovaný a automatizovaný systém, který dokáže pracovat s obrovským množstvím dat a sledovat tak velké množství staveb a jednotlivých obchodních případů. To nyní umožňuje využití systému SPOLLU-CRM.

Manažerská, aktivní práce
Oproti pasivním informačním serverům jsme aktivní manažerskou organizací. Snažíme se být průvodcem a poradcem v celém procesu stavby rodinných domů a rekonstrukcí. Propojujeme stavebníky s vybranými a prověřenými dodavateli a tím minimalizujeme rizika stavebníků při cestě k jejich vytouženému bydlení. Zároveň snižujeme náklady stavebníků díky lepším cenám a dalším výhodám u dodavatelů. K identifikaci u dodavatelů slouží KARTA SPOLLU (více zde).

Filosofie
Neustále sledujeme trh a dodavateleské společnosti spjaté svou činností se stavební oblastí. Jsme zastánci vzájemné spolupráce, která je základem funkčního celku. Proto i název naší společnosti je od tohoto slova odvozen.

RegistrovatZaregistrujte svou stavbu a získejte KARTU SPOLLU,
se kterou máte jistotu VŽDY lepších cen a výhod