volejte: 777 999 299

Vaši stavbu výhodněji
postavíme SPOLLU

Projekt komplexní pomoci stavebníkům i dodavatelům staveb rodinných domů a rekonstrukcí.

Karta spollu

Partneři propojení v systému 
SPOLLU-CRM

Počet staveb rodinných domů a rekonstrukcí v databance SPOLLU-DATA: 3 376

Jak to funguje

Aktivní práce se stavebníky
Naše činnost je AKTIVNÍ. S každým stavebníkem osobně komunikujeme. Tím se lišíme od všech pasivních serverů. Žádný drobný investor nestaví úplně svépomocí a v průběhu stavby využije alespoň nějakou ze služeb, kde se musí obrátit na externí firmu nebo společnost (dodavatele).

A v takovém případě má stavebník možnost využít služeb dodavatelů (Partnerů) projektu SPOLLU - STAVEBNÍ PARTNER, se kterými na dodávkách materiálů, služeb, zařízení, vybavení, příslušenství nebo doplňků spolupracujeme. 

Zájmy stavebníků
Stavebníci si sami mohou zadat své zájmy o části stavby (Zadej Zájem) nebo oslovujeme stavebníky sami našimi obchodníky (Manažery RD). Vždy ale osobně komunikujeme se stavebníky a zjistíme podrobněji jejich záměr a potřeby pro jednotlivé zájmy jejich stavby. Podle těchto zájmů jsou v obchodním a komunikačním systému SPOLLU-CRM vytvářeny Příležitosti a přižazovány konkrétním dodavatelům (Partnerům), kteří jsou pro dané oblasti specialisty. 

Na straně dodavatelů se v on-line systému SPOLLU-CRM dostávají Příležitosti „do rukou" konkrétním obchodním specialistům. Jedná se tedy o řízený proces postupu s každým zájmem stavebníků (a každou částí jejch stavby).

To je jeden ze základních rozdílů proti neosobním a nijak nekontrolovaným poptávkovým serverům, kdy jsou stavebníci často zahlceni množstvím informací a nabídek. Stráví nad vším mnoho času a výsledkem bývá spíše rozčarování.

KARTA SPOLLU
SPOLLU karta_str1_stin_maKaždý stavebník dostává navíc svou vlastní partnerskou kartu s unikátním čárovým kódem a číslem.

Karta slouží k identifikaci majitele karty u jednotlivých Partnerů projektu SPOLLU - STAVEBNÍ PARTNER a opravňuje k získávání výhodnějších cen nebo služeb (vice o KARTĚ SPOLLU zde).

 

 

Registrovat stavbu. 
      (ZADEJ ZÁJEM)
Zaregistrujte svou stavbu, zadejte zájmy, získejte KARTU SPOLLU ... a máte jistotu VŽDY lepších cen 
a dalších výhod