volejte: 777 999 299

Vaši stavbu výhodněji
postavíme SPOLLU

Projekt komplexní pomoci stavebníkům i dodavatelům staveb rodinných domů a rekonstrukcí.

Karta spollu

Partneři propojení v systému 
SPOLLU-CRM

Počet staveb rodinných domů a rekonstrukcí v databance SPOLLU-DATA: 3 376

Do týmu

Manažeři částí stavby
Do týmu SPOLLU hledáme schopné a zapálené obchodníky. Náplní práce je řízení všech obchodních případů pro určitou část stavby.

Měsíčně projekt SPOLLU generuje velké množství obchodních případů (Příležitostí) pro každou službu nebo část stavby (soupis služeb a částí stavby najdete zde). Hledáme proto další manažery pro koordinaci vyřizování Příležitostí. 

Výhodou je on-line systém SPOLLU-CRM, který umožňuje vysokou flexibilitu a vytvoření sítě dodavatelů v rámci celé České republiky pro určitou část stavby.

Co nabízíme?
Uplatnění, které si sami zasloužíte. V případě, že jste znalý(á) v oboru určité části stavby (tj. znáte trh v dané oblasti), máte manažerské schopnosti a obchodně si věříte, pak jste vítán(a) v týmu SPOLLU.
Výše výdělku je závislá na schopnosti "dotahování" obchodních příležitostí v zakázky. K dispozici Vám jsou potenciální Partneři celé ČR, takže je již na Vašich schopnostech, koho v daném oboru oslovíte a přiberete jako Partnera SPOLLU pro danou službu nebo část stavby.

Nabízíme vysokou míru volnosti, flexibility a možnosti sebeuplatnění. 

Nabízíme provizní systém, který je naprosto jedinečný a spravedlivý. Je postavený na unikátních subsystémech (Recommending program SPOLLU-RECOMMENDING a Rozpadová tabulka výnosu SPOLLU-RTV).

Co požadujeme?
- Vysoké nasazení
- Obchodní a manažerské schopnoti
- Loajalitu
 

Příklady
1) Elektroinstalace
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění elektroinstalačních prací na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

2) Topení
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění topenářských prací a dodávek topenářského materiálu na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

3) Dveře a kování
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění dodávek dveří na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

4) Střechy
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění realizace střech nebo dodávek materiálu pro střechy na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

5) Omítky
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění omítek na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

6) Sádrokartony, zateplení a izolace
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění sádrokartonů, zateplení (práce, dodávky materiálů) na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

7) Zahrady
V systému SPOLLU je měsíčně několik desítek zájmů stavebníků o zajištění realizací zahrad (od návrhu po realizaci + bazény, zahradní nábytek apod.) na stavbách rodinných domů nebo rekonstrukcí.

atd.

 

V případě zájmu nás kontaktujte písemnou nabídkou zaslanou na email obchod@spollu.cz.